top of page

JAK TO CELÉ VZNIKLO

DLOUHÁ CESTA

Už je to více než deset let, kdy jsem se odstěhovala na ostrov Bali, který mi učaroval. Zamilovala jsem se do tamního jídla, lidí, způsobu života i možnosti chodit bosa a cítit se v oblečení jako "nahá". Při krátkých návštěvách Česka jsem se navyklého pohodlí nechtěla vzdávat, a tak jsem chodila v kalhotách, které mi byly nejpříjemnější. Ty upoutaly pozornost několika kamarádek, pro které jsem zřídila na FB skupinu, aby si mohly vybrat svou barvu. Skupina se samovolně rozrůstala, až jsem ji na počtu cca 1500 členů uzavřela. Kalhoty si oblíbilo tolik žen, že nastal čas založit e-shop a začít se svému oblíbenému kousku oblečení více věnovat.

Návrh bez názvu (3).png
Návrh bez názvu (2).png

DRUHÝ DECH

Zorientovat se na Bali v látkách, dodavatelích a šicích dílnách není nic jednoduchého. Začátky byly krušné, prodělky na nekvalitním zboží značné a trablů s dopravou a opožděnými objednávkami nesčetně. Narozením dcery a covidovou situací mi bylo Bali na 4 roky definitivně uzavřeno. Nyní, v roce 2023, jsem konečně sbalila batoh, dcerku a vyjely jsme na pracovní cestu á la záchrana e-shopu. Setkání s dodavatelkami po dlouhých 4 letech se neobešlo bez slz dojetí. Vybrala jsem nádherné látky, nechala ušít novou kolekci a tímto Vás také vítám na novém webu. S vděčností a pokorou k Bali a tamním lidem Vám přinášíme výsledek naší práce.

Věřím, že se Vám bude nová kolekce líbit, že e-shop chytne druhý dech a že se i dodavatelům díky tomu bude opět dařit lépe. Děkuji Vám za každou objednávku!

Lada & Kadek & Dewi

bottom of page