top of page

O VÝROBĚ

Splněný sen

Měřím 180 cm a každá žena se stejnou výškou mi jistě dá za pravdu, že sehnat pěkné kalhoty je pro nás takřka nadlidský úkol. Když jsem tedy na Bali před deseti lety objevila kalhoty, které byly příjemné, lehké, dostatečně dlouhé a celkově fajn, zatoužila jsem po více barvách. Z více barev bylo více materiálů a ještě více zákaznic, které na kalhoty, stejně jako já, nedají dopustit. Postupně jsem vychytala střih tak, aby padl co nejvíce ženám a nebylo nutné řešit velikosti. V roce 2023 přicházím s luxusní kolekcí kalhot z nádherných materiálů, které jsou pro mě takovým malým (velkým) splněným snem.

IMG_7380.jpg
About Our Leather
IMG_7357.jpg

Odpovědnost

Jednou věcí je však splněný sen a tou druhou závazek, který od počátku cítím ke svým dodavatelům. Těm za zhotovenou práci platím vždy spravedlivou odměnu. Nesnažím se je s cenami "lámat" dolů, protože z cizích dodavatelů se, za ta dlouhá léta, stali blízcí přátelé, jejichž příběhy a rodiny mi nejsou (ani přes tu obrovskou dálku) vzdálené. I v době "covidové" jsem se snažila realizovat alespoň malé objednávky, přestože doprava byla za trojnásobné ceny a prodeje v Česku zcela upadaly. Nechybělo málo k ukončení činnosti e-shopu.

Jedeme dál!

Zboží z Bali.cz je malinký e-shop, kompletně operovaný jednou osobou - mnou. Jsem zde jako kreativec, obchoďák, webmaster, administrátor, jsem nákupčí, balíkovač i fakturovač, jsem si modelkou i fotografem. Hlavně jsem ale máma holčičky, kterou jsem si před 4mi lety přivezla také z Bali. Na Bali zůstává velká část mého srdce a je mi tedy ctí, že Vám mohu představit novou kolekci, která je pro mě dál pomyslnou spojnicí.

Přeji příjemný nákup a budete-li cokoli potřebovat, určitě se ozvěte!

Zboží z Bali.cz_srdce.png
IMG_5427.jpg
bottom of page