top of page

OBCHOD

E-SHOP
O NÁS

O PRODUKTU

Před osmi lety jsem si v Indonésii, která se mi stala druhým domovem, zamilovala harémové kalhoty. Byly to první kalhoty, které byly na těle tak moc příjemné, že jsem přestala nosit jakékoli jiné. V ČR se zalíbily i mým kamarádkám, a tak jsem jich postupně vozila víc a víc a poptávka se stále rozrůstala. Nyní nabízím možnost nákupu těchto úžasných kalhot, které si zamilujete po prvním vyzkoušení, i dámám v České republice. Zasloužíme si pohodlí! 

Většina zákaznic zkusila první a téměř žádná u 1 ks neskončila. Kalhoty si okamžitě zamilujete pro jejich pohodlnost. Jsou vyrobeny z úžasně příjemného materiálu (viskózové hedvábí), který na těle téměř necítíte. Za tu dobu mám již "vychytaný" střih, který padne a hlavně sluší všem postavám, čehož jsou důkazem stovky spokojených zákaznic. Každý kus je originál - ručně barvený i ušitý na magickém ostrově Bohů Bali. 

Kalhoty jsou úžasné pro všechny volnočasové aktivity, na cvičení, cestování, pro maminky (i ty nastávající), ale v kombinaci s pěknou halenkou se v nich budete cítit skvěle a hlavně pohodlně např. i v kanceláři. Zkuste jedny a dáte nám za pravdu! :)

Hand made

Viskózové hedvábí

Stálobarevné

KONTAKTUJTE NÁS

Děkujeme, Vaše zpráva byla v pořádku odeslána.

[Původní velikost] Logo Branding Logotype Flower Florist Beauty Fashion Feminine (1).png
KONTAKT
bottom of page